Prince Caffe

Që nga viti 2002 Prince Caffe ka bashkëpunuar me prodhues të kafeve nga e gjithë bota për përzgjedhjen me përpikëri të kokrrave më të mira Arabike.
Fabrika moderne është e pajisur me teknologji më cilësore Italiane për prodhim të kafesë. Në fabrikë të Pejës, pjekja tradicionale dhe kontrolli i kualitetit i japin kafesë një shije të përkryer. Paketimi adekuat mbron aromën karakteristike dhe e ruan për një kohë të gjatë. Në këtë mënyrë Prince Caffe është një markë e cila i josh konsumatorët me kafe të posaçme për shije të preferuar: shtëpi apo kafene.


Lajmet e Fundit

Prince Caffe shpërblen per festa Fitoren me veturë Fiat 500

Prince Caffe shpërblen per festa Fitoren me veturë Fiat 500 Gjatë gjithë vitit 2021, Prince Caffe gjithmonë ka qëndruar afër konsumatorëve të saj si për nga kualiteti i pa diskutueshëm…

Lexo

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Në Dubai, në qendrën botërore të tregtisë është duke u mbajtur njëri nga panairet më të mëdha në botë “PLLME (Private Label & Licensing Middle East) 2021”. Me pjesëmarrjen e... Lexo

Welcome

Prince Coffee Shop

Historia e Prince Coffee House ka filluar në vitin 2009 me dyqanin e saj të parë të kafesë në Prishtinë.

Prince Coffee House  ka 10 vjet experience në shërbimin e kafesë,  3.5milion nga produktet tona shërbehen qdo vit në 12 lokalet tona në Kosovë, Shqipëri dhe në New York me mbi 350.000 kliente në muaj dhe me mbi 200 punetorë

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

sqShqip

adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort gebze escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort escort istanbul escort antalya escort adana escort adiyaman escort afyon escort agri escort aksaray escort amasya escort ankara escort ardahan escort artvin escort aydin escort balikesir escort bartin escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingol escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort canakkale escort corum escort denizli escort diyarbakir escort duzce escort edirne escort elazig escort erzincan escort erzurum escort eskisehir escort gaziantep escort hakkari escort hatay escort igdir escort isparta escort izmir escort izmit escort kahramanmaras escort karabuk escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kirikkale escort kirklareli escort kirsehir escort konya escort kutahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort mugla escort mus escort nevsehir escort nigde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort sanliurfa escort siirt escort sinop escort sivas escort sirnak escort tekirdag escort tokat escort trabzon escort tunceli escort usak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort cizre escort