Prince Caffe

Që nga viti 2002 Prince Caffe ka bashkëpunuar me prodhues të kafeve nga e gjithë bota për përzgjedhjen me përpikëri të kokrrave më të mira Arabike.
Fabrika moderne është e pajisur me teknologji më cilësore Italiane për prodhim të kafesë me kapacitet vjetor të pjekjes 40.000 ton dhe kapacitet të depos për lënd të parë 3000 ton. Në fabrikë të Pejës, pjekja tradicionale dhe kontrolli i kualitetit i japin kafesë një shije të përkryer. Paketimi adekuat mbron aromën karakteristike dhe e ruan për një kohë të gjatë. Në këtë mënyrë Prince Caffe është një markë e cila i josh konsumatorët me kafe të posaçme për shije të preferuar: shtëpi apo kafene.


Lajmet e Fundit

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Prince Caffe gjithmonë ka qëndruar afër konsumatorëve të saj si për nga kualiteti i pa diskutueshëm i produkteve, shijeve të reja, por edhe shumë shpërblimeve të ofruara për ta. Përveç... Lexo

FC Kosova Düsseldorf viziton Prince Coffee House në Langenfeld

Klubi futbollistik Kosova Düsseldorf, ka vizituar pikën e Prince Coffee House në Langenfeld. Kujtojmë që Prince Coffe House, që nga java e kaluar është zgjeruar edhe më, duke hapur pikën... Lexo

Welcome

Prince Coffee Shop

Historia e Prince Coffee House ka filluar në vitin 2009 me dyqanin e saj të parë të kafesë në Prishtinë.

Prince Coffee House  ka 10 vjet experience në shërbimin e kafesë,  3.5milion nga produktet tona shërbehen qdo vit në 12 lokalet tona në Kosovë, Shqipëri dhe në New York me mbi 350.000 kliente në muaj dhe me mbi 200 punetorë

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

sqShqip