• Prince Caffe 3in1 Classic

  Përzierje e shijshme e kafes, krem dhe sheqer.
  Aromë qetësuese dhe të fortë.
  Përzierje vetëm e ëmbëlsisë së kafes dhe kremit të lehtë.
  E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Irish

  Prince Irish është një shije e re instant kafe në tregun tonë, Është shije e re extra ndryshe prej shijeve që ne jemi mësuar ti kemi në tregun tonë, me…

  Lexoni më shumë
 • Prince Coffee & Creamer

  Përzierje vetëm e ëmbëlsisë së kafes dhe kremit të lehtë.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   Yndyrë bimore e hidrogjenizuar, proteina qumështi.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Hazzelnut

  Përzierje e shijshme e kafes, krem dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   Përzierje vetëm e ëmbëlsisë së kafes dhe kremit të lehtë.
   Yndyrë bimore e hidrogjenizuar, proteina qumështi.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Macchiato

  Përzierje e shijshme e kafes, krem dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   Përzierje vetëm e ëmbëlsisë së kafes dhe kremit të lehtë.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.
   Yndyrë bimore e hidrogjenizuar, proteina qumështi.

  Lexoni më shumë
 • Prince Cappuccino

  Një përzierje kokrrave të kafes Arabica dhe Robusta.
   Qumësht i skremuar pluhur dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Chocolate

  Një përzierje kokrrave të kafes Arabica dhe Robusta.
   Qumësht i skremuar pluhur dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Vanila

  Një përzierje kokrrave të kafes Arabica dhe Robusta.
   Qumësht i skremuar pluhur dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Instant Smooth & Rich 200gr

  Kafe e tretshme.
   E thjeshtë për tu shërbyer.
   Ofron shije të plotë të kafes.

  Lexoni më shumë
 • Prince Instant Smooth & Rich 100gr

  Kafe e tretshme.
   E thjeshtë për tu shërbyer.
   Ofron shije të plotë të kafes.

  Lexoni më shumë
 • Prince Instant Smooth & Rich 50gr

  Kafe e tretshme.
   E thjeshtë për tu shërbyer.
   Ofron shije të plotë të kafes.

  Lexoni më shumë
 • Prince Gold 200gr

  Kafe me përzierje të veçantë.
   Me kokrrat e kafes më të mirë Arabica dhe Robusta
   Pjekur ngadalë
   Dizajni i veçantë i gotës së qelqit e mban kafen Prince Gold të freskët deri në pikën e fundit.

  Lexoni më shumë
 • Prince Gold 100gr

  Kafe me përzierje të veçantë.
   Me kokrrat e kafes më të mirë Arabica dhe Robusta
   Pjekur ngadalë
   Dizajni i veçantë i gotës së qelqit e mban kafen Prince Gold të freskët deri në pikën e fundit.

  Lexoni më shumë
 • Prince Qokollade e Nxehte 500gr

   Qumësht i skremuar pluhur dhe sheqer.
   Aromë qetësuese dhe të fortë.
   E mbyllur në qese vetë-shërbyese, do ta keni me vete kudo që të jeni.

  Lexoni më shumë
 • Prince Qokollade e Nxehte 25gr

  Pluhur për përgatitjen e çokollatës së ngrohtë më shije çokollate. Udhëzimet për përgaditjen:vendoseni përmbajtjen e pakosë në filxhan,shtoni 120ml qumësht të ftohtë dhe përzijeni.Zijeni në avull derisa të vlojë dhe…

  Lexoni më shumë
 • Prince Qokollade e Nxehte Lajthi 25gr

  Pluhur për përgatitjen e çokollatës së ngrohtë më shije lajthije. Udhëzimet për përgaditjen:vendoseni përmbajtjen e pakosë në filxhan,shtoni 120ml qumësht të ftohtë dhe përzijeni.Zijeni në avull derisa të vlojë dhe…

  Lexoni më shumë
 • Prince Qokollade e Nxehte Vanilla 25gr

  Pluhur për përgatitjen e çokollatës së ngrohtë më shije vanilje. Udhëzimet për përgaditjen:vendoseni përmbajtjen e pakosë në filxhan,shtoni 120ml qumësht të ftohtë dhe përzijeni.Zijeni në avull derisa të vlojë dhe…

  Lexoni më shumë
 • Prince Coffee Cream 200gr

  Krem pluhur i përsosur për kafe.
   I jep kafes shije dhe aromë qumshti.
   Përmban proteina të qumshtit.

  Lexoni më shumë
 • Prince Coffee Cream 100gr

  Krem pluhur i përsosur për kafe.
   I jep kafes shije dhe aromë qumshti.
   Përmban proteina të qumshtit.

  Lexoni më shumë
sqShqip

adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort gebze escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort escort istanbul escort antalya escort adana escort adiyaman escort afyon escort agri escort aksaray escort amasya escort ankara escort ardahan escort artvin escort aydin escort balikesir escort bartin escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingol escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort canakkale escort corum escort denizli escort diyarbakir escort duzce escort edirne escort elazig escort erzincan escort erzurum escort eskisehir escort gaziantep escort hakkari escort hatay escort igdir escort isparta escort izmir escort izmit escort kahramanmaras escort karabuk escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kirikkale escort kirklareli escort kirsehir escort konya escort kutahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort mugla escort mus escort nevsehir escort nigde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort sanliurfa escort siirt escort sinop escort sivas escort sirnak escort tekirdag escort tokat escort trabzon escort tunceli escort usak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort cizre escort