Reperja e njohur, Tayna është bërë imazhi kryesore i Princ Caffe.
Pas disa emrave të njohur që ishin imazh i kompanisë së njohur kosovare, duke përfshirë edhe reperin Ledri Vula, është Tayna ajo që do të jetë fytyra kryesore e Instant Caffé, shkruan Indeksonline.
Por, përveç kampanjës së marketingut, reperja nga Peja poashtu do të mbaj edhe një concert falas për të gjithë adhuruesit e saj në Prishtinë.
Koncerti natyrisht do të jete falas dhe do të mbahet në sheshin kryesor të Prishtinës ditën e ejte.
“Ju pres t‘ejten vim me Harley”, ka shkruar Tayna në një video promovuese që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram./