Prince Caffe

Që nga viti 2002 Devolli Princ Caffe ka bashkëpunuar me prodhues të kafeve nga e gjithë bota për përzgjedhjen me përpikëri të kokrrave më të mira Arabike.
Fabrika moderne është e pajisur me teknologji më cilësore Italiane për prodhim të kafesë. Në fabrikë të Pejës, pjekja tradicionale dhe kontrolli i kualitetit i japin kafesë një shije të përkryer. Paketimi adekuat mbron aromën karakteristike dhe e ruan për një kohë të gjatë. Në këtë mënyrë Devolli Princ Caffe është një markë e cila i josh konsumatorët me kafe të posaçme për shije të preferuar: shtëpi apo kafene.
Kapacitetet prodhuese në fabrikë janë:
• 100 ton/muaj të kafes Espresso dhe
• 150 ton/muaj të kafes Turke
Sot, Devolli Princ Caffe është marka më e suksesshme në Kosovë. Devolli Princ Caffe Turke dhe Espresso eksportohet në Maqedoni e Mal të Zi.
Shijoni një përzierje të shijshme të ëmbëlsisë së kafes me krem të lehtë, kudo dhe kurdo që ju dëshironi. Prince Classic 3in1, me një aromë dhe shije të veçantë, përshtatshmërisht kthen përzierjen e errët në një kafe të bardhë dhe të ëmbël. E bërë me kokrrat e kafes me cilësi të lartë Robusta dhe e mbyllur në qese vetë-shërbyese, Prince Classic 3in1 kombinon përzierjen tonë me një sasi kremi dhe sheqeri për të krijuar një kafe të shijshme të bardhë dhe të lehtë.

Lajmet e Fundit

Tayna koncert në sheshin e Prishtinës, vjen me ‘Harley’

Reperja e njohur, Tayna është bërë imazhi kryesore i Princ Caffe. Pas disa emrave të njohur që ishin imazh i kompanisë së njohur kosovare, duke përfshirë edhe reperin Ledri Vula,…

Read More

Tayna dhe princi, krejt çfarë ju duhet për adrenalinë

Princ Instant sapo ka publikuar reklamën ku këngëtarja e njohur Tayna është imazhi kryesor. Energjike dhe e bukur, Tayna është paraqitur në reklamën e Princit. “Mos mendo dy herë”, ka…

Read More

Thënja e ditës

Gjëja më e shtrenjtë është ajo që ke fituar me djersë

Ibrahim Devolli

Gjërat që ju duhen për hiking 🗻

#InternationalMountainDay
...

43 0

Dhjetori erdh, e krejt çka ju duhet juve është Prince Çokollatë e Nxehtë për dimrin e ftohtë! ❄️ ...

638 4

Na tregoni me një emoji në koment, qysh ndjeheni PA KAFE ⚡️ ...

426 95

Mos mendo dy herë, gjeje inspirimin me Prince Strong & Rich 🎙️ ...

1169 10

Fituesi i rradhës i SAMSUNG NOTE 8 në lojën shpërblyese STRONG & RICH 🎁 ...

434 1

Nuk është me rëndësi a është ditë me shi, përderisa e keni kafën më të mirë për t'iu bërë shoqëri! 🍂🌧️ ...

407 2

Këta janë fituesit që e kanë qëllu të parët rezultatin në Instagram për lojën Kosovë - Angli dhe ju kanë përmbajt të gjitha rregullave. ❤️ Urime fituesve dhe i lusim të na shkruajnë në mesazh. 🇽🇰 ...

771 5

Afati i provimeve po afrohet këto janë disa nga benefitet e Prince Instant 3in1 ❤️ ...

280 0

Qëllo rezultatin 🇽🇰-🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #FITO njërën prej 5 pakove me produkte Instant ☕ * 5 të parët që e qëllojnë fitojnë ...

1148 678

Buzëqeshja është shprehia më e mirë ❤️😁 #worldkindnessday ...

707 3

Pas një të premte luanësh, ju keni nevojë për:
🅰️Prince Caffe
🅱️Prince Caffe
...

627 3

Receta perfekte për 🍫 të nxehtë: 😍 Vendoseni Prince Hot Choco në filxhan
😍 Shtoni 120ml qumësht të ftohtë dhe përzijeni
😍 Zijeni në avull derisa të vlojë dhe shërbejeni
...

2510 1

Cili shok e fillon #NoShaveNovember por nuk e mbaron asnjëherë? 🧔🏻 P.S: Me rëndësi kafen me mbaru 😉 ...

1132 2

Qofse nuk kishte egzistu kafja, çdo ditë kish qenë #Halloween, e frigshme! 👻🎃 ...

384 1

Për ju që keni fillu klasën e 10't shumë shpejtë keni me ndje nevojën për kafe sidomos kur keni test në matematikë 📖😅 ...

344 1

Prince Caffe është njëri ndër përkrahësit kryesor,të Peja Open 2019,Turneut të parë Ndërkombëtar në Tennis, i cili organizohet në Kosovë. 🎾

Nikoqirë të kësaj ngjarje të madhe janë KT Peja, Komuna e Pejës dhe Federata e Tenisit e Kosovës. Hapja solemne bëhet të dielën me fillim nga ora 18:15 kurse garat do të zhvillohen nga data 2-8 shtator.
Ju mirëpresim të na bashkoheni në fushat e tenisit në Brestovik dhe kohë pas kohe të shijoni Prince Caffe 3in1.
...

300 0

Mos mendo dy herë
Bëhu princesha e ëndrrave tua
#PrinceCaffe
...

8679 25

Kur je vet, edhe t'duhen përforcime
Mos mendo 2 herë
#PrinceCaffe @tayna
...

1379 19

Nesër Tayna po vjen në shesh.
Me këtë rast kemi kënaqësi t'i perzgjedhim 5 persona të cilët do të kenë mundësi të takohen dhe pijnë kafe me Taynen. Për të qenë njëri nga ta, ju duhet që nesër gjatë koncertit të bëni foto dhe ta bëni hashtag #PrinceCaffe. Foto duhet të jetë publik, dhe përzgjedhja do të bëhet 'random'.
#PrinceCaffe #mosmendo2herë
...

1597 20

Tayna po vjen🔥🔥
Më 27 Qershor nga ora 17:00
@tayna & Prince Caffe 3in1 koncert ne sheshin Zahir Pajaziti
...

1007 3

Më 27 Qershor nga ora 17:00
Për të gjithë fansat e këngtares Tayna ,Prince Caffe 3in1 koncert ne sheshin Zahir Pajaziti
@tayna & Prince Caffe 3in1
...

1531 30

Të Shtunën më 15 Qershor, yjet zbresin në Stadiumin “Fadil Vokrri”. Granit Xhaka dhe Milot Rashica do të përballen me njëri-tjetrin, në vendin e tyre të lindjes.

Prince Caffe si partner i këtij eventi dhuron 20 bileta për ju që e bëni: ➡️ #LIKE faqen e #PrinceCaffe në Facebook
➡️ #TAG shokun/shoqen më kë dëshironi të shkoni ta shikoni lojën
➡️ #SHARE këtë postim

Fituesit me nga dy bileta do të përzgjidhen ‘random’ të Premten (14 Qershor) në ora 15:00. Ndeshja luhet të Shtunën (15 Qershor) në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë nga ora 20:00

#PrinceCaffe #tëinspiron...
...

419 17

Pas më shumë se 30 vitesh, grupi legjendar #GJURMËT do të performojë përsëri në Prishtinë.

#PrinceCaffe si partner në organizimin e këtij koncerti ka kënaqësinë t’i dhurojë 6 bileta për personat të cilët e bëjnë: ➡️ #LIKE faqen e Prince Caffe në Facebook
➡️ #TAG shokun/shoqen më kë dëshironi të shkoni në koncert
➡️ #SHARE këtë postim

Fituesit me nga dy bileta do të përzgjidhen ‘random’ të Martën (11 Qershor) në ora 13:00. Koncerti mbahet të Mërkurën (12 Qershor) në Sallën “1 Tetori” në Prishtinë me fillim nga ora 20:30.
...

315 0

Sa të lehta janë mesimet kur Prince Caffe është pranë 🥰 ...

299 0

Freskoje veten në çdo moment.
Edhe në punë
#PrinceCaffe
...

245 0

Gëzuar 8 Marsin, të gjitha grave dhe paçi gjithmonë pranverë në jetët tuaja
#PrinceCaffe
...

221 0

Kthjelle mendjen me një Prince Caffe 3n1☕️
#princecaffe
...

186 1

Fituesi i radhës i iPhone X në lojen shpërblyese
KUQ APO VERDH❤️💛 Prince Caffe përpos shijes së mrekullueshme vazhdon edhe me dhurata për klientet e saj🎁
...

215 4

Ditë dimri... Prince 3in1 të inspiron edhe në këto kohë 😀 ...

183 0

Good Morning!
Hope your day is as positive as you are.
with love - Prince Caffe
...

175 0

Prince Caffe ju uron që Viti i Ri 2019 të jet një vit me mirësi dhe suksese
Gëzuar 🎊
...

170 0

Urojmë që dashuria për njëri tjetrin të vazhdoj në të gjithë ju.
Gëzuar Krishtlindjet
...

185 0

hot coffee and cold winter are two of the best soulmates ❄️❣️ ...

162 1

Edhe mësimet janë më të mira kur u bashkohet shija e kafes. ...

155 0

Kjo javë me shi ka nevojë për shumë inspirim 🗻

#prince #caffe
...

158 0

Se keni let as ju që jeni në pllazh 😅😋 #Prince #Frappe ...

148 0

N'pllazh është 32C° ama ti je duke pi #PrinceFrappe edhe ndjehësh shuuuuumë cool... lirisht thirre vetën dordolec 😎 ...

150 0

Momente si këto ta zgjasin jetën 🏝️
Knaqu, Prince Frappe!
...

150 0

Në korrikun me shi e vetmja zgjidhje është #PrinceFrappe në #Pllazh 😋☀️ ...

1056 0

Moti me shi është vetëm atëherë kur ska Prince Frappe ☀️
Freski verore me Prince Frappe ❤
.
.
#Frappe #coffee #prince
...

146 0

Sot është dita e vëllaut 😉

Komentoje vëllaun që e ki dost 💪🏻
...

142 1

Ma mirë me hup se mu nisë në udhtim PA KAFE!
Vikend të këndshëm 😊
...

137 0

Thënja e ditës 😊

Urime muaji i shenjtë i ramazanit ❤
...

138 0

Çka NUK duhet me harru për pushime 🤔

Pa kartel bankare gjindesh diqysh ama PA KAFE?
...

124 0

Secilën lojë e nisim për me fitu 💪🏻 Urime e premta 😊
.
.
#prince #caffe #force #friday
...

131 0

ehhh sa puna bëhet për lejthia 😊

Prince Hazelnut 🌰

Disa të mirat të lejthisë janë se përmbajnë një sasi të lartë me vitaminë 🅱️ duke pasur kështu një ndikim të madh në sistemin nervor.
Lejthia është një ndër përbërsit kryesor të Prince Hazelnut!
...

134 0

Kush është shoku apo shoqja e aventurave tua?
Na thuaj në koment 🙂
...

140 0

Prince Hazelnut 🌰

Disa të mirat të lejthisë janë se përmbajnë një sasi të lartë me vitaminë 🅱️ duke pasur kështu një ndikim të madh në sistemin nervor.
Lejthia është një ndër përbërsit kryesor të Prince Hazelnut!
...

135 0